Yealink WH67 Microsoft Teams DECT
Κωδικός: 11324322 // Κωδικός προμηθευτή: 1308040 // EAN: 6938818306561
€264,15 (συμπ. ΦΠΑ)
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρες (11 τεμάχια διαθέσιμα)
Δείτε επίσης
Bose 881046-0900 Open Earbuds Ultra Sunset Idiscent
Κωδικός: 11437322
€283,90
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρες| Product Type | Headset - DECT / Bluetooth - wireless |
| Dimensions & Weight Details | Base: 344 g ¦ Headset: 19 g |
| Recommended Use | Conference |
| Features | Built-in 2-port USB hub, 4.0" (480 x 800) capacitive touch screen |
| Max Operating Distance | 120 m |
| Audio Output | Audio Output |
| Headphones Form Factor | In-ear - convertible |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Wireless Technology | DECT / Bluetooth |
| Bluetooth Version | Bluetooth 4.2 |
| Sound Output Mode | Mono |
| Frequency Response | 20 - 10000 Hz |
| Max Input Power | 10 mW |
| Sensitivity | 116 dB +/- 3dB |
| Impedance | 32 Ohm |
| Diaphragm | 13.6 mm |
| Features | Acoustic Shield Technology, Super Wideband HD Audio Technology |
| Microphone | Microphone |
| Type | Boom |
| Microphones Included | 2 |
| Sensitivity | -38 dB |
| Frequency Response | 100 - 10000 Hz |
| Remote Control | Remote Control |
| Controls | Volume, answer/end, microphone on/mute |
| Miscellaneous | Miscellaneous |
| Included Accessories | Headband, power adapter, earhook, ear tips kit, neckband, base |
| Cable Details | 2 x SuperSpeed USB cable - 1 m |
| Software Certification | Certified for Microsoft Teams |
| Power | Power |
| Battery | Headset battery rechargeable |
| Run Time (Up To) | 8 hours |
| Standby Time | 54 hours |
| Recharge Time | 2.5 hours |
| Dimensions & Weight (Shipping) | Dimensions & Weight (Shipping) |
| Shipping Width | 25.6 cm |
| Shipping Depth | 20.6 cm |
| Shipping Height | 12 cm |
| All in one: | |
| Brand: | Yealink |
| Gaming: |
ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ
Στείλτε μια ερώτηση για το προϊόν
Baseus Headphones In Ear TWS Bowie E13 Moon White
Κωδικός: 17554020
€21,30
Διαθέσιμο από 1-3 εργάσιμες ημέρεςTurtle Beach Ear Force Recon 70P Black 2024
Κωδικός: 25344022
€47,90
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςPanasonic RP-TCM115E Ohrhörer mit Mikrofon black
Κωδικός: 22968522
€14,80
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςHP Poly BT Headset Voyager 4310 UC Mono USB-C Teams mit Stand
Κωδικός: 17876022
€145,30
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςJabra Evolve2 75 Link380a UC Stereo Black
Κωδικός: 11265022
