CONCEPTRONIC Headset Klinke Mikro.int.Bed.Stereo 2.0m sw
Κωδικός: 11322722 // Κωδικός προμηθευτή: POLONA02BA // EAN: 4015867224243
€14,95 (συμπ. ΦΠΑ)
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρες (500 τεμάχια διαθέσιμα)
Δείτε επίσης
Yealink UH35 (schwarz. UC-Variante. USB-A und USB-C. Mono)
Κωδικός: 21691822
€47,60
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρες| Product Type | Headset - wired - 3.5 mm jack |
| Width | 18 cm |
| Depth | 6.8 cm |
| Height | 16.5 cm |
| Weight | 162 g |
| Colour | Black |
| Recommended Use | Computer, conference |
| Headphones Form Factor | On-ear |
| Connectivity Technology | Wired |
| Sound Output Mode | Stereo |
| In-Cord Volume Control | Yes |
| Type | Boom |
| Controls | Volume |
| Connector Type | Headset (mini-phone stereo 3.5 mm 4-pole) |
| Cable Length | 2 m |
| Included Accessories | Audio splitter |
| Cable Details | Headset cable - 2 m |
| All in one: | |
| Brand: | Conceptronic |
| Gaming: |
ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ
Στείλτε μια ερώτηση για το προϊόν
JBL Sense Pro True Wireless Open Sound Kopfhörer gray
Κωδικός: 20192822
€182,95
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςJBL Endurance Race 2. True Wireless Bluetooth-In-Ear-Kopfhrer. schwarz
Κωδικός: 20596322
€87,35
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςJabra Evolve 20 MS Mono USB NC Überkopfbügelmodell
Κωδικός: 11401922
€41,60
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςJabra Ear cushion for headset pack of 2 for Evolve2 65 Flex MS Stereo 65 Flex UC Stereo
Κωδικός: 11396022
€36,20
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςRazer BlackShark V3 X Hyperspeed for PlayStation black
Κωδικός: 15336422
