EPOS ADAPT 660 USB-C
Κωδικός: 11310922 // Κωδικός προμηθευτή: 1001373 // EAN: 5714708012030
€269,50 (συμπ. ΦΠΑ)
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρες (8 τεμάχια διαθέσιμα)
Δείτε επίσης
Razer Blackshark V2 X - Quartz PlayStation
Κωδικός: 12684922
€49,35
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρες| Product Type | Headset - Bluetooth - wireless, wired - USB-C via Bluetooth adapter, 3.5 mm jack |
| Compatibility | Windows, Mac, Chrome OS, iPhone |
| Width | 14.9 cm |
| Depth | 7.9 cm |
| Height | 19.3 cm |
| Weight | 231 g |
| Colour | Black |
| Earpad Material | Leatherette, soft memory foam |
| Recommended Use | Portable electronics, computer - communication |
| Features | Multipoint Pairing, LED indicator, touch control, EPOS ActiveGard, Talk-Through |
| Protection | Hearing protection |
| Max Operating Distance | 25 m |
| Audio Output | Audio Output |
| Headphones Form Factor | Full size |
| Headphones Cup Type | Closed |
| Foldable | Yes |
| Headphones Technology | Dynamic |
| Connectivity Technology | Wireless, wired |
| Wireless Technology | Bluetooth |
| Bluetooth Audio Codec | SBC, aptX, AAC |
| Bluetooth Version | Bluetooth 5.0 |
| Bluetooth Profiles | Hands-Free Profile (HFP), Headset Profile (HSP), Advanced Audio Distribution Profile (A2DP), Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP) |
| Sound Output Mode | Stereo |
| Active Noise Canceling | Yes |
| Active Noise Cancelling Technology | Hybrid ANC |
| Frequency Response | 17 - 23000 Hz |
| Total Harmonic Distortion (THD) | Max Storage Temperature60 °C |
| All in one: | |
| Brand: | EPOS |
| Gaming: | |
| Τύπος Οπτικοακουστικού Καλωδίου: | USB-C |
ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ
Στείλτε μια ερώτηση για το προϊόν
EPOS IMPACT 860 Stereo USB-C OpenOffice Headset inkl. USB-A Adapter
Κωδικός: 11359322
€135,85
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςEpos Sennheiser Momentum 4 Wireless graphite
Κωδικός: 23847722
€247,25
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςHP Poly Basis für Savi 8400/7400 Office Teams
Κωδικός: 11351822
€211,15
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςSonicGear Headphones Bluetooth AIRPHONE DNC3000 Black
Κωδικός: 17561120
€28,20
Διαθέσιμο από 1-3 εργάσιμες ημέρεςPowerLocus P2 Kids Kinder- Kopfhrer lila/pink mit Ohren
Κωδικός: 25163822
€39,90
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςYealink Headset Wireless Bluetooth 4-Mic NC with Speakerphone & Wireless Charger BH71 Workstation Teams
Κωδικός: 17520020
€232,65
Διαθέσιμο από 1-3 εργάσιμες ημέρεςHP Poly Ersatz Überkopfbügel für EncorePro HW540
Κωδικός: 11332322
€17,25
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςFanvil DH301D Hybrid headset supports both Bluetooth and DECT - Headset
Κωδικός: 22175322
€122,90
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςDIGITUS On Ear Office Headset mit Geräuschred. 3.5 mm Stereo
Κωδικός: 22444022
