ZONE 305 MIDNIGHT BLACK
Κωδικός: 11310822 // Κωδικός προμηθευτή: 981-001458 // EAN: 5099206124554
€86,85 (συμπ. ΦΠΑ)
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρες (39 τεμάχια διαθέσιμα)
Δείτε επίσης
JabraEvolve 65 TE Link390a UC Stereo mit Ladestation
Κωδικός: 11352622
€195,25
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρες| Product Type | Headset - Bluetooth - wireless |
| Compatibility | iPhone, iPad, Android phone, Chrome OS, Mac, Windows, Android tablet |
| Dimensions & Weight Details | Headset: 16.67 cm x 6.6 cm x 17.28 cm / 122 g Ear pad: 6.6 cm x 1.6 cm x 6.6 cm |
| Width | 16.67 cm |
| Depth | 6.6 cm |
| Height | 17.28 cm |
| Weight | 122 g |
| Body Material | 55% post-consumer recycled plastic |
| Recommended Use | Portable electronics, computer |
| Max Operating Distance | 30 m |
| [Audio Output] | |
| Headphones Form Factor | On-ear binaural |
| Headphones Technology | Dynamic |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Wireless Technology | Bluetooth |
| Bluetooth Version | Bluetooth 5.3 |
| Sound Output Mode | Stereo |
| Noise Isolating | Yes |
| Frequency Response | 50 - 20000 Hz |
| Sensitivity | 96 dB +/- 3dB |
| Impedance | 32 Ohm |
| Diaphragm | 30 mm |
| Simultaneously Connectable Devices Qty | 2 |
| Features | MultiPoint Technology |
| Audio Output Details | Multimedia - 50 - 20000 Communication - 100 - 7000 |
| [Microphone] | |
| Type | Boom |
| Form Factor | Headset microphone |
| Microphone Technology | Condenser |
| Microphone Operation Mode | Omni-directional, beamforming |
| Microphones Included | 2 |
| Frequency Response | 100 - 7000 Hz |
| Noise Cancelling | Yes |
| [Remote Control] | |
| Controls | Flip-to-mute |
| [Miscellaneous] | |
| Included Accessories | Carrying bag, USB-C charging cable |
| Cable Details | USB-C charge cable - 1 m |
| Software Certification | Certified for Microsoft Teams, Works With Chromebook Certified |
| Compliant Standards | FSC, CarbonNeutral, EN 50332-2 |
| [Sustainability Information] | |
| TCO Certified | TCO Certified Headsets 9 |
| Carbon Footprint | 8.5 kg carbon emissions |
| [Power] | |
| Battery | Headset battery rechargeable - Lithium Ion |
| Run Time (Up To) | 20 hour(s) |
| Run Time Details | Continuous talk: up to 16 hours Continuous playback: up to 20 hours Continuous talk (with 5 min quick charge): up to 1 hour |
| Recharge Time | 2 hour(s) |
| [Manufacturer Warranty] | |
| Service & Support | Limited warranty - 2 years |
| All in one: | |
| Brand: | Logitech |
| Gaming: |
ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ
Στείλτε μια ερώτηση για το προϊόν
Jabra Evolve zub. Headsetbeutel 10er-Pack
Κωδικός: 20177022
€100,00
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςYealink Ohrpolster fr BH74/WH68/UH48 (1 Paar)
Κωδικός: 23453422
€14,30
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςLogitech Headset Zone Wired MSFT Teams on Ear kanbelgebunden USB-C Gray
Κωδικός: 11263222
€96,45
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςEpos Sennheiser Momentum 4 Wireless wei
Κωδικός: 22746322
€249,00
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςBlade Gaming Headset Tanooki inkl LED Licht
Κωδικός: 19748222
€38,45
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςBaseus Bowie H1 Noise Cancelling Wireless Headphones White
Κωδικός: 17552320
€49,50
Διαθέσιμο από 1-3 εργάσιμες ημέρεςJabra Headset Evolve 30 II MS Mono USB schnurgebunden
Κωδικός: 11381022
