JABRA EVOLVE2 50 USB C/A MS
Κωδικός: 11275922 // Κωδικός προμηθευτή: 25069-999-899 // EAN: 5706991034059
€155,40 (συμπ. ΦΠΑ)
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρες (20 τεμάχια διαθέσιμα)
Δείτε επίσης
Jabra Plusonic Zubehör Kabel für Jabra QD-RJ9. Reyellowelegung
Κωδικός: 11321822
€14,35
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςSpecifications
| Maximum lamination width | 23 cm |
| Type | Hot laminator |
| Preheating time | 4 min |
| Power consumption (typical) | 145 W |
| AC input voltage | 220-240 V |
| AC input frequency | 50 Hz |
| Width | 340 mm |
| Depth | 110 mm |
| Height | 60 mm |
| All in one: | |
| Brand: | JABRA |
| Gaming: | |
| Τύπος Οπτικοακουστικού Καλωδίου: | USB-C |
ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ
Στείλτε μια ερώτηση για το προϊόν
VT 1000-OMNI Dual-Ear IP Phone Headset RJ9
Κωδικός: 20510120
€15,45
Διαθέσιμο από 1-3 εργάσιμες ημέρεςAnker Soundcore TWS Earphones A25i - Black
Κωδικός: 17553720
€25,75
Διαθέσιμο από 1-3 εργάσιμες ημέρεςDHSG-Adapterkabel. kompatibel zu Jabra 14201-10
Κωδικός: 16423322
€37,50
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςYealink Ohrpolster fr BH70/WH64 (1 Paar)
Κωδικός: 23453522
€13,60
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςJabra Engage 50 II Link. Stereo. USB-C. MS
Κωδικός: 11393922
€243,30
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςRazer BlackShark V2 X - Gaming Headset - Over-Ear/Virtual 7.1/HyperClear-Mic/Multiplatform/Klinke - schwarz
Κωδικός: 20012422
€43,80
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςHP Poly Headset EncorePro 515-M monaural USB-A & USB-C Teams
Κωδικός: 23431622
€115,30
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςJabra BIZ 2300 USB Mono NC Überkopfbügelmodell
Κωδικός: 11262822
€130,30
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςYealink Bluetooth Headset BH74 Teams USB-C/A
Κωδικός: 18031222
