JABRA EVOLVE2 50 USB C/A MS
Product code: 11275922 // MPN: 25069-999-899 // EAN: 5706991034059
€155,40 (inc. VAT)
Available from 4 to 10 days (20 pcs available)
Similar products
Specifications
| Maximum lamination width | 23 cm |
| Type | Hot laminator |
| Preheating time | 4 min |
| Power consumption (typical) | 145 W |
| AC input voltage | 220-240 V |
| AC input frequency | 50 Hz |
| Width | 340 mm |
| Depth | 110 mm |
| Height | 60 mm |
| All in one: | |
| Brand: | JABRA |
| Gaming: | |
| AV Type: | USB-C |
ADD YOUR REVIEW
Ask a question about the product
HP HyperX Cloud III Gaming Headset/7.1 Sound/DTS Headphone:X/Spatial Sound/Over-Ear - schwarz
Code: 17203122
€83,30
Available from 4 to 10 daysAnker Soundcore Space A40 A3936G11 Bluetooth In-Ear-Headset Black
Code: 25249122
€94,50
Available from 4 to 10 daysRazer Headset Blackshark V3 Pro Wireless PC schwarz
Code: 16992822
€311,60
Available from 4 to 10 daysTurtle Beach Recon 200 GEN 2 Bla Over-Ear Stereo Gaming-Headset
Code: 19859522
