JABRA EVOLVE 30 II STEREO MS
Κωδικός: 11273822 // Κωδικός προμηθευτή: 5399-823-369 // EAN: 5706991034318
€78,10 (συμπ. ΦΠΑ)
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρες (89 τεμάχια διαθέσιμα)
Δείτε επίσης
Razer Barracuda Headset wireless overear white
Κωδικός: 16529122
€171,90
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρες| Product Type | Headset - wired - USB-C, USB-A |
| Compatibility | Mac, Windows |
| Width | 15.12 cm |
| Depth | 5.95 cm |
| Height | 17.04 cm |
| Weight | 138.2 g |
| Body Material | PC/ABS, stainless steel |
| Headband Material | Foam |
| Earpad Material | Foam |
| Recommended Use | Computer, phone, conference - communication, voice |
| [Audio Output] | |
| Headphones Form Factor | On-ear binaural |
| Connectivity Technology | Wired |
| Sound Output Mode | Stereo |
| Noise Isolating | Yes |
| Frequency Response | 20 - 20000 Hz |
| Max Input Power | 10 mW |
| Sensitivity | 93.6 dB |
| Impedance | 32 Ohm |
| Diaphragm | 28 mm |
| In-Cord Volume Control | Yes |
| Adjustable Headband | Yes |
| Features | PeakStop technology, Jabra Direct, Jabra Xpress, Busy light |
| Audio Output Details | Multimedia - 20 - 20000 Communication - 150 - 7000 |
| [Microphone] | |
| Type | Boom |
| Form Factor | Headset microphone |
| Microphone Technology | Electret condenser |
| Microphone Operation Mode | Uni-directional |
| Sensitivity | -44 dB |
| Frequency Response | 100 - 10000 Hz |
| Noise Cancelling | Yes |
| [Remote Control] | |
| Controls | Mute, volume, answer/end |
| [Connections] | |
| Connector Type | Headset (24 pin USB-C) |
| [Cable] | |
| Cable Length | 2.15 m |
| [Miscellaneous] | |
| Included Accessories | USB cable, travel pouch |
| Cable Details | Headset cable - 2.15 m |
| Software Certification | Certified for Microsoft Teams |
| Compliant Standards | G616, Plug and Play, FCC, KCC, RCM, UL |
| [Manufacturer Warranty] | |
| Service & Support | Limited warranty - 2 years |
| [Dimensions & Weight (Shipping)] | |
| Shipping Width | 25.5 cm |
| Shipping Depth | 3.5 cm |
| Shipping Height | 19 cm |
| [Environmental Parameters] | |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Max Operating Temperature | 50 °C |
| Min Storage Temperature | -30 °C |
| Max Storage Temperature | 80 °C |
| All in one: | |
| Brand: | JABRA |
| Gaming: |
ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ
Στείλτε μια ερώτηση για το προϊόν
SonicGear Headphones Bluetooth Fabric + Foldable AIRPHONE 7 Graphite
Κωδικός: 25216920
€19,75
Διαθέσιμο από 1-3 εργάσιμες ημέρεςTeufel AIRY SPORTS TWS 2 True-Wireless In-Ear Bluetooth Earphones moon gray
Κωδικός: 23810122
€140,95
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςPhilips TAH-2000BK/00 Retro-BT-Headphones The Ringo
Κωδικός: 20589622
€34,95
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςJabraEngage 55 SE Stereo Link400c MS mit Ladestation
Κωδικός: 11356522
€315,15
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςLEXIP - SASUKE HEADSET DESIGN BY TSUME - NARUTO SHIPPUDEN
Κωδικός: 20956022
€60,95
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςPoly H261N Supraplus Binaural +Pouch TAA
Κωδικός: 11316122
€132,00
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςJabra DHSG adapter cable for PRO and Engage series such as 14201-10
Κωδικός: 20795922
€60,20
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςJabra Engage 40 Inline Link. Mono. USB-A. UC
Κωδικός: 11388822
€146,55
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςHP Poly Basis für Savi 8400/7400 Office Teams
Κωδικός: 11351822
