EPOS ADAPT 261 - Headset - On-Ear
Κωδικός: 11267422 // Κωδικός προμηθευτή: 1000897 // EAN: 5714708006985
€105,60 (συμπ. ΦΠΑ)
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρες (100 τεμάχια διαθέσιμα)
Δείτε επίσης
Citronic Twist and Lock Light & Sound Daisy Chain Cable 6.0m 114.096UK
Κωδικός: 25196320
€15,35
Διαθέσιμο από 1-3 εργάσιμες ημέρες| Product Type | Headset - Bluetooth - wireless - USB-C |
| Weight | 120.7 g |
| Colour | Black |
| Earpad Material | Leatherette |
| Recommended Use | Portable electronics, computer |
| Features | EPOS ActiveGard |
| Audio Output | Audio Output |
| Headphones Form Factor | On-ear |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Wireless Technology | Bluetooth |
| Sound Output Mode | Stereo |
| Frequency Response | 20 - 20000 Hz |
| Max Sound Pressure | 118 dB |
| Magnet Material | Neodymium |
| Microphone | Microphone |
| Type | Boom |
| Form Factor | Headset microphone |
| Frequency Response | 100 - 8000 Hz |
| Miscellaneous | Miscellaneous |
| Included Accessories | USB-C adapter |
| Software Certification | Certified for Microsoft Teams, Optimised for UC |
| Power | Power |
| Battery | Headphone battery rechargeable |
| Run Time (Up To) | 27 hour(s) |
| Manufacturer Warranty | Manufacturer Warranty |
| Service & Support | Limited warranty - 2 years |
| All in one: | |
| Brand: | EPOS |
| Gaming: |
ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ
Στείλτε μια ερώτηση για το προϊόν
Citronic Twist and Lock Light & Sound Daisy Chain Cable 6.0m 114.096UK
Κωδικός: 25196320
€15,35
Διαθέσιμο από 1-3 εργάσιμες ημέρεςCitronic Twist and Lock to UK Plug Light & Sound Mains Cable 3.0m 114.092UK
Κωδικός: 25196020
€14,10
Διαθέσιμο από 1-3 εργάσιμες ημέρεςCitronic Twist and Lock to UK Plug Light & Sound Mains Cable 5.0m 114.093UK
Κωδικός: 25196120
€24,95
Διαθέσιμο από 1-3 εργάσιμες ημέρεςTechlink WiresNX 3.5mm to 2x3.5mm skts 0.3m 690020
Κωδικός: 25184920
€3,00
Διαθέσιμο από 1-3 εργάσιμες ημέρεςCitronic Twist and Lock to UK Plug Light & Sound Mains Cable 1.5m 114.091UK
Κωδικός: 25195920
€9,40
Διαθέσιμο από 1-3 εργάσιμες ημέρεςCitronic Twist and Lock Light & Sound Daisy Chain Cable 3.0m 114.095UK
Κωδικός: 25196220
