3Dconnexion SpaceMouse Enterprise 3DX-700056
Product code: 11139322 // MPN: 3DX-700056 // EAN: 4260016340866
€622,55 (inc. VAT)
Available from 4 to 10 days (8 pcs available)
Similar products
Acer Mouse wireless dual mode 2.4GHz 4 buttons AMR130 Black
Code: 23597023
€24,35
8-12 business days| Device Type | 3D mouse |
| Width | 15.4 cm |
| Depth | 24.9 cm |
| Height | 5.8 cm |
| Weight | 800 g |
| Input Device | Input Device |
| Connectivity Technology | Wired |
| Interface | USB |
| Buttons Qty | 31 |
| Cable Length | 2 m |
| Features | Programmable buttons, LCD screen |
| Expansion / Connectivity | Expansion / Connectivity |
| Interfaces | 1 x USB - 4 pin USB Type A |
| Miscellaneous | Miscellaneous |
| Compliant Standards | BSMI, FCC, RoHS, WEEE, KC, China RoHS, RCM |
| Software / System Requirements | Software / System Requirements |
| OS Required | Apple MacOS X, Microsoft Windows |
| Manufacturer Warranty | Manufacturer Warranty |
| Service & Support | Limited warranty - 4 years with product registration |
| All in one: | |
| Brand: | 3Dconnexion |
| Gaming: |
ADD YOUR REVIEW
Ask a question about the product
INCA Wrls Maus Ergo/1600DPI/6Tasten/Laser/2.4GHzUSB-A rt retail
Code: 23590123
€13,55
8-12 business daysHP Z3700 , Mouse , wireless , 2.4 GHz , USB wireless receiver , pink , for Pavilion 24, 27, 590, 595, TP01
Code: 18249322
€45,65
Available from 4 to 10 daysLogitech Pro X Superlight Lightspeed Wireless Gaming Mouse Optisch Weiß
Code: 22863622
€152,70
Available from 4 to 10 daysSharkoon Maus Shark SGM50W Optisch 6 Tasten 6.400 DPI weiß
Code: 20451922
€56,65
Available from 4 to 10 daysBakkerElkhuizen HandShake 3- Mode Vertical Mouse left retail
Code: 19601323
€56,60
8-12 business daysBakkerElkhuizen Maus Evoluent 4 VerticalMouse r,sw bluetooth retail
Code: 19588523
€149,15
8-12 business daysCherry Mouse AK-PMH1 Black USB DE.kabelgebunden.2-Tasten
Code: 18090422
