3DCONNEXION CadMouse Pro Wireless Left
Κωδικός: 11136422 // Κωδικός προμηθευτή: 3DX-700117 // EAN: 4260016341467
€184,15 (συμπ. ΦΠΑ)
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρες (5 τεμάχια διαθέσιμα)
Δείτε επίσης
DELOCK Maus Ergonomische optische 5-Tasten Maus 2.4 G
Κωδικός: 20455622
€22,35
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρες| Device Type | Mouse |
| Wireless Receiver | USB wireless receiver |
| Ergonomic Design | Yes |
| Orientation | Left-handed |
| Width | 7.4 cm |
| Depth | 12.6 cm |
| Height | 4.4 cm |
| Weight | 140 g |
| [Input Device] | |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Interface | Bluetooth, 2.4 GHz, USB-C |
| Buttons Qty | 7 |
| Movement Resolution | 7200 dpi |
| Performance | Adjustable polling rate: 90/125/1000 hz |
| Features | Polytetrafluoroethylene (PTFE) feet, QuickZoom, Smart Mouse Wheel 2, Bluetooth Low Energy Compatible, customisable radial menu |
| [Expansion / Connectivity] | |
| Additional Ports | USB-C - 24 pin USB-C |
| [Miscellaneous] | |
| Included Accessories | Carrying case, USB-C to USB-A cable (1.5 m) |
| Compliant Standards | BSMI, IC, MIC, FCC, WEEE, KC, EAC, NCC, China RoHS, RCM, EU RoHS, UKCA |
| [Battery] | |
| Technology | Lithium polymer |
| Capacity | 1100 mAh |
| Run Time (Up To) | 2 months |
| [Software / System Requirements] | |
| OS Required | Apple MacOS, Microsoft Windows |
| [Manufacturer Warranty] | |
| Service & Support | Limited warranty - 3 years |
| All in one: | |
| Brand: | 3Dconnexion |
| Gaming: | |
| Τύπος Διασύνδεσης: | Wireless |
ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ
Στείλτε μια ερώτηση για το προϊόν
Genius Mouse Wireless Silent Ergonomic AI NX-8025 Black
Κωδικός: 20708120
€12,55
Διαθέσιμο από 1-3 εργάσιμες ημέρεςRazer Viper V3 Pro Counter-Strike 2 Ed.
Κωδικός: 18182122
€231,55
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςArmaggeddon Raven 3 Pro-Gaming Mouse with Free Mousepad
Κωδικός: 18888420
€14,10
Διαθέσιμο από 1-3 εργάσιμες ημέρεςBakkerElkhuizen Evoluent Standard Maus Rechtshänder/3 Tasten
Κωδικός: 18303122
€106,30
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςEquip Optische Maus kabellos USB Mini R+L grau
Κωδικός: 11119122
€9,05
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςDeltaco Controller inkl. Ladestation Wireless steelgray PS5
Κωδικός: 23184322
€78,90
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςLogitech ERGO M575 for Business Wireless Trackball Graphit
Κωδικός: 11100722
€57,85
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςAoc Mouse Gaming GM500, USB 2.0, 1.8m, 5000 Dpi, Amdidextrous, 8 Buttons, Aoc G-tools, Black-red, 2 Yw
Κωδικός: 9610129
