Logitech Mouse G102 LIGHTSYNC Gaming black
Κωδικός: 11133822 // Κωδικός προμηθευτή: 910-005823 // EAN: 5099206089235
€25,20 (συμπ. ΦΠΑ)
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρες (73 τεμάχια διαθέσιμα)
Δείτε επίσης
StarTech.com 4K HDMI Extender Over CAT5/CAT6 Cable, 4K 60Hz HDR Video Extender, Up to 230ft (70m)
Κωδικός: 24438022
€266,40
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρες| Device Type | Mouse |
| Orientation | Right-handed |
| Width | 6.215 cm |
| Depth | 11.66 cm |
| Height | 3.82 cm |
| Weight | 85 g |
| Colour | Black |
| Connectivity Technology | Wired |
| Interface | USB |
| Movement Detection Technology | Optical |
| Buttons Qty | 6 |
| Movement Resolution | 8000 dpi |
| Performance | 1 ms response time, polling rate: 1000 Hz, realtime sensitivity switching 200 - 8000 dpi |
| Cable Length | 2.1 m |
| Features | 6 programmable buttons, ARM 32-bit processor, LIGHTSYNC technology |
| Interfaces | 1 x USB - 4 pin USB Type A |
| OS Required | Google Chrome OS, Microsoft Windows 7 or later, Apple MacOS X 10.10 or later |
| Service & Support | Limited warranty - 2 years |
| All in one: | |
| Brand: | Logitech |
| Gaming: |
ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ
Στείλτε μια ερώτηση για το προϊόν
StarTech KVM Console to Laptop USB 2.0 Portable Crash Cart Adapter with File Transfer & Video Capture - Portable KVM Console
Κωδικός: 22611622
€630,45
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςDELOCK USB-C KVM Switch zu HDMI 8K 60 Hz mit USB 2.0
Κωδικός: 21319122
€131,85
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςStarTech 1HE 8 Port Rackmontage VGA KVM Konsole fr Server Racks - LCD KVM Schublade - 43.18cm 17Zoll
Κωδικός: 22612022
€1.628,05
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςLenkeng KVM HDMI Extender over Ethernet 1080p 70m Loop LKV223KVM
Κωδικός: 17504020
€87,40
Διαθέσιμο από 1-3 εργάσιμες ημέρεςATEN UC232A USB zu Seriell Konverter 0.3m
Κωδικός: 10410822
€16,10
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςSTARTECH.COM DisplayPort KVM Extender uber Glasfaser 4K60Hz Konsolen-Extender 300m Multimode 4K KVM Verlngerung LWL
Κωδικός: 24430322
€983,90
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςDELOCK LWL Anschlussdose fr Hutschiene 4 x SC Simplex oder LC Duplex
Κωδικός: 21318122
€13,60
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςLINDY 100m 4 Port Cat.6 HDMI 4K60 HDBaseT Splitter Extender
Κωδικός: 24433222
€1.244,55
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςKVM Switch Pro 2 Port DisplayPort 1.2 USB 2.0 & Audio
Κωδικός: 23240322
€285,55
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςDigitus DS-12850 KVM-Switch 2-Port 4K/60Hz 2x DP > 1x DP/HDMI
Κωδικός: 12848322
