LOGITECH POP Mouse with emoji - GRAPHITE
Product code: 11133622 // MPN: 910-007412 // EAN: 5099206126381
€36,50 (inc. VAT)
Available from 4 to 10 days (67 pcs available)
Similar products
MediaRange Maus optisch 5 Tasten inkl. Scrollrad 2400dpi
Code: 23186922
€6,85
Available from 4 to 10 days| Device Type | Mouse |
| Width | 5.94 cm |
| Depth | 10.48 cm |
| Height | 3.52 cm |
| Weight | 82 g |
| Product Material | Plastic |
| Colour | Graphite |
| [Input Device] | |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Interface | Bluetooth 5.1 LE |
| Max Operating Distance | Up to 10 m |
| Movement Detection Technology | Optical |
| Buttons Qty | 4 |
| Movement Resolution | 4000 dpi |
| Performance | Realtime sensitivity switching 1000 - 4000 dpi |
| Features | High Precision Optical Tracking, programmable top button, SmartWheel, Easy-Switch technology, SilentTouch technology, 3 devices simultaneous connectivity, auto sleep mode, Logitech Flow |
| [Miscellaneous] | |
| Included Accessories | 1 AA battery |
| Compliant Standards | FSC |
| [Battery] | |
| Type | AA type |
| Run Time (Up To) | 24 months |
| [Software / System Requirements] | |
| Software Included | Logi Options + |
| OS Required | Google Chrome OS, Windows 10 / 11 or later, Apple macOS 10.15 or later, Apple iPadOS 13.4 or later |
| [Manufacturer Warranty] | |
| Service & Support | Limited warranty - 2 years |
| All in one: | |
| Brand: | Logitech |
| Gaming: |
ADD YOUR REVIEW
Ask a question about the product
Wortmann TERRA Mouse 1500 Corded USB black 3 Tasten. symmetrisch. mit Kabel. 1.80 m
Code: 16283122
€14,25
Available from 4 to 10 daysCONCEPTRONIC Gaming USB Maus. 4000 DPI. IC sensor.DJEBBEL02B
Code: 11125422
€30,40
Available from 4 to 10 daysEvoluent VerticalMouse 4 Right Wireless, 2.4GHz, Laser, Mini Receiver
Code: 19594223
€131,65
8-12 business daysEquip Ergonomische Maus USB-A Stecker 1.80m Rechts schwarz
Code: 23187322
€14,45
Available from 4 to 10 daysArmaggeddon Scorpion 3 Pro-Gaming Mouse with Free Mousepad
Code: 18888220
€8,30
Available from 1 to 3 daysEvoluent Vertical Mouse 4 left hand/6 buttons/wired
Code: 16323022
€108,35
Available from 4 to 10 daysLogitech Wireless Mouse MX Anywhere 3S f. Business pale grey
Code: 23595323
€106,45
8-12 business daysBakkerElkhuizen Maus HandshoeMouse rechts. Small USB wireles retail
Code: 19591623
