ASUS ROG Keris Wireless AimPoint
Κωδικός: 11102222 // Κωδικός προμηθευτή: 90MP02V0-BMUA00 // EAN: 4711081762331
€136,10 (συμπ. ΦΠΑ)
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρες (76 τεμάχια διαθέσιμα)
Δείτε επίσης
Logitech M325s Wireless Mouse Lightsilver
Κωδικός: 25300122
€48,68
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρες| Device Type | Mouse |
| Ergonomic Design | Yes |
| Orientation | Right-handed |
| Width | 6.2 cm |
| Depth | 11.8 cm |
| Height | 3.9 cm |
| Weight | 75 g |
| Colour | Black |
| Input Device | Input Device |
| Connectivity Technology | Wireless, wired |
| Interface | 2.4 GHz, USB 2.0, Bluetooth 5.1 |
| Movement Detection Technology | Optical |
| Buttons Qty | 5 |
| Movement Resolution | 36000 dpi |
| Performance | 50 G maximum acceleration, polling rate: 1000 Hz, report rate: 1000 Hz, 650 ips tracking speed |
| Features | ASUS Aura Sync RGB LED, claw grip, ROG Micro Switches, ROG Paracord cable, fingertip grip, ROG AimPoint optical sensor, swappable Push-Fit switch socket design, ROG SpeedNova wireless technology |
| Expansion / Connectivity | Expansion / Connectivity |
| Interfaces | 1 x USB 2.0 - 4 pin USB Type A |
| Battery | Battery |
| Capacity | 370 mAh |
| Run Time (Up To) | 150 hour(s) |
| Software / System Requirements | Software / System Requirements |
| OS Required | Windows 10, Windows 11 |
| Manufacturer Warranty | Manufacturer Warranty |
| Service & Support | Limited warranty - 1 year |
| All in one: | |
| Gaming: | |
| Τύπος Διασύνδεσης: | Wireless |
ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ
Στείλτε μια ερώτηση για το προϊόν
Genius Mouse Wireless Silent NX-8008S Black
Κωδικός: 18897620
€10,05
Διαθέσιμο από 1-3 εργάσιμες ημέρεςCherry Mouse AK-PMH1 Black USB DE.kabelgebunden.2-Tasten
Κωδικός: 18090422
€117,45
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςR-Go Maus HE ergonomisch rechts Bluetooth mittel schw./silb retail
Κωδικός: 22907522
€111,35
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςInter-Tech Eterno M-3026 , Mouse , ergonomic , optical , 3 buttons , wired , USB , retail
Κωδικός: 19594623
€7,30
4-10 εργάσιμες ημέρεςBakkerElkhuizen Handschuhmaus Rechtshänder Medium USB kabellos
Κωδικός: 20756722
€179,35
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςLogitech Master Series MX Master 3S for Mac grau
Κωδικός: 20449822
€169,30
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςGenius Mouse Wireless Silent Ergonomic AI NX-8025 Black
Κωδικός: 20708120
€12,55
Διαθέσιμο από 1-3 εργάσιμες ημέρεςTurtle Beach Burst II Air Gaming-Maus. Schwarz
Κωδικός: 20451422
