Cherry GENTIX BX green
Κωδικός: 11101722 // Κωδικός προμηθευτή: JW-7500-18 // EAN: 4025112102851
€27,50 (συμπ. ΦΠΑ)
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρες (45 τεμάχια διαθέσιμα)
Δείτε επίσης
optical 5-button mouse, highline series, wireless, black
Κωδικός: 23599823
€11,35
4-10 εργάσιμες ημέρες| Device Type | Mouse |
| Width | 7 cm |
| Depth | 11.2 cm |
| Height | 3.5 cm |
| Weight | 75 g |
| Colour | Agave green |
| Localisation | European Union |
| Input Device | Input Device |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Interface | Bluetooth 4.0 |
| Movement Detection Technology | Optical |
| Buttons Qty | 7 |
| Movement Resolution | 2000 dpi |
| Performance | Realtime sensitivity switching 1000/2000 dpi |
| Features | Scrolling wheel, rubber coating, 3 devices simultaneous connectivity, symmetrical design |
| Miscellaneous | Miscellaneous |
| Included Accessories | Carrying pouch, 2 AAA batteries |
| Compliant Standards | FCC, AES-128, China RoHS, SIG, UKCA |
| Battery | Battery |
| Type | AAA type |
| Software / System Requirements | Software / System Requirements |
| OS Required | Android, Google Chrome OS, Apple iOS, Microsoft Windows 10 / 11, Apple macOS 11 or later |
| Dimensions & Weight (Shipping) | Dimensions & Weight (Shipping) |
| Shipping Width | 7.8 cm |
| Shipping Depth | 4.5 cm |
| Shipping Height | 14 cm |
| Shipping Weight | 151 g |
| Manufacturer Warranty | Manufacturer Warranty |
| Service & Support | Limited warranty - 3 years |
| Environmental Parameters | Environmental Parameters |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 40 °C |
| All in one: | |
| Brand: | Cherry |
| Gaming: |
ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ
Στείλτε μια ερώτηση για το προϊόν
Alcatroz Mouse Wireless & Bluetooth Silent AIRMOUSE DUO 3 White
Κωδικός: 18905820
€9,85
Διαθέσιμο από 1-3 εργάσιμες ημέρεςGenius Mouse Wireless+BT Silent AI NX-8080S BT White Grey
Κωδικός: 20708320
€16,30
Διαθέσιμο από 1-3 εργάσιμες ημέρεςTurtle Beach Kone II Air Gaming-Maus. schwarz
Κωδικός: 23112922
€171,20
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςHAMA ergonomische Vertikalmaus,ECM-500R,mit Kabel,7 T,Schwar
Κωδικός: 25233722
€26,20
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςBakkerElkhuizen Evoluent4 Maus Rechtshänder/6 Tasten
Κωδικός: 16321822
€127,55
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςLogitech Desktop MK650 Signature BOLT [DE] white BT Mouse: Signature M650 for Busi. (400–4000 DPI)
Κωδικός: 11135222
€82,25
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςLOGITECH M196 Bluetooth Mouse - Graphite
Κωδικός: 11110122
€12,40
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςEquip Optische Maus kabellos USB Mini R+L grau
Κωδικός: 11119122
