Logitech G G403 black
Product code: 11097222 // MPN: 910-005632 // EAN: 5099206083387
€98,45 (inc. VAT)
Available from 4 to 10 days (54 pcs available)
Similar products
| Device Type | Mouse |
| Width | 6.8 cm |
| Depth | 12.4 cm |
| Height | 4.3 cm |
| Weight | 87.3 g |
| Connectivity Technology | Wired |
| Interface | USB |
| Movement Detection Technology | Optical |
| Buttons Qty | 6 |
| Movement Resolution | 16000 dpi |
| Performance | 1 ms response time, 40 G maximum acceleration, up to 400 inches per second, realtime sensitivity switching 100 - 16000 dpi, report rate: 1000 Hz |
| Features | Adjustable weight, on-the-fly DPI switching, 6 programmable buttons, HERO sensor, rubber grips, Spring Button Tensioning System (SBTS), LIGHTSYNC technology |
| Interfaces | 1 x USB - 4 pin USB Type A |
| OS Required | Microsoft Windows 7 or later, Apple MacOS 10.11 or later |
| Service & Support | Limited warranty - 2 years |
| All in one: | |
| Brand: | Logitech |
| Gaming: |
ADD YOUR REVIEW
Ask a question about the product
BakkerElkhuizen FastForward Pro 3-Mode Vertical Mouse
Code: 23363222
€91,85
Available from 4 to 10 daysLogitech MX Anywhere 2S Mouse laser 7 buttons wireless 2.4 GHz Bluetooth 4.0 LE USB Unifying receiver graphite
Code: 20456122
€97,70
Available from 4 to 10 daysBakkerElkhuizen Evoluent D Maus vertikal/6 Tasten/large
Code: 20697522
