Logitech M190 optisch wireless Grey
Product code: 11096222 // MPN: 910-005906 // EAN: 5099206091832
€14,50 (inc. VAT)
Available from 4 to 10 days (300 pcs available)
Similar products
| Device Type | Mouse |
| Wireless Receiver | Nano USB wireless receiver |
| Width | 6.61 cm |
| Depth | 11.54 cm |
| Height | 4.03 cm |
| Weight | 89.9 g |
| Colour | Mid grey |
| Localisation | EMEA |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Max Operating Distance | Up to 10 m |
| Movement Detection Technology | Optical |
| Buttons Qty | 3 |
| Movement Resolution | 1000 dpi |
| Features | Mechanical scroll wheel |
| Interfaces | 1 x USB - 4 pin USB Type A |
| Included Accessories | 1 AA battery |
| Type | AA type |
| Run Time (Up To) | 18 months |
| OS Required | Microsoft Windows 7, Linux 2.6 or later, Apple MacOS X 10.10 or later, Windows 10 or later |
| Service & Support | Limited warranty - 2 years |
| All in one: | |
| Brand: | Logitech |
| Connection Type: | Wireless |
| Gaming: |
ADD YOUR REVIEW
Ask a question about the product
HyperX Pulsefire Haste 2 Wireless Gaming Maus white
Code: 15352922
€112,45
Available from 4 to 10 daysArmaggeddon Gaming Mouse Wired+2.4G+BT Recharge 5B MIRAGE-V White
Code: 18902620
€27,55
Available from 1 to 3 daysAoc Mouse Gaming GM500, USB 2.0, 1.8m, 5000 Dpi, Amdidextrous, 8 Buttons, Aoc G-tools, Black-red, 2 Yw
Code: 9610129
€18,65
Available from 1 to 3 daysLogitech ERGO M575 for Business Wireless Trackball Graphit
Code: 11100722
