Logitech G305 - Maus - LIGHTSPEED - black
Κωδικός: 11095522 // Κωδικός προμηθευτή: 910-005282 // EAN: 5099206077829
€92,00 (συμπ. ΦΠΑ)
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρες (99 τεμάχια διαθέσιμα)
Δείτε επίσης
Intel S1200 CORE i5 10400 BOX 6x2.9 65W GEN10
Κωδικός: 17148422
€202,15
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρες| Device Type | Mouse |
| Wireless Receiver | USB wireless receiver |
| Width | 6.215 cm |
| Depth | 3.82 cm |
| Height | 11.66 cm |
| Weight | 99 g |
| Colour | Black |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Interface | LIGHTSPEED |
| Movement Detection Technology | Optical |
| Buttons Qty | 6 |
| Movement Resolution | 12000 dpi |
| Performance | 1 ms response time, 40 G maximum acceleration, realtime sensitivity switching 200 - 12000 dpi, 400 ips tracking speed |
| Features | Scrolling wheel, Nano wireless receiver, 6 programmable buttons, ARM 32-bit processor, wireless receiver slot, HERO sensor |
| Interfaces | 1 x USB - 4 pin USB Type A |
| Included Accessories | 1 AA alkaline battery, USB receiver extender cable |
| Compliant Standards | Plug and Play |
| Type | AA type |
| Run Time (Up To) | 250 hour(s) |
| OS Required | Google Chrome OS, Microsoft Windows 7 or later, Apple MacOS X 10.11 or later |
| Service & Support | Limited warranty - 2 years |
| All in one: | |
| Brand: | Logitech |
| Gaming: |
ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ
Στείλτε μια ερώτηση για το προϊόν
AMD Ryzen Threadripper 9970X 4.0Ghz sTR5 128 MB 350W Tray
Κωδικός: 19515423
€2.921,60
4-10 εργάσιμες ημέρεςSupermicro Milan 7313P 16C/32T 3.0G 128M 155W
Κωδικός: 17140822
€993,15
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςAMD AM5 Ryzen 7 7700X Box 4.5GHz 8xCore 40MB 105W
Κωδικός: 16956722
€501,35
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςAMD Ryzen Threadripper 9970X 4.0Ghz sTR5 128 MB 350W Tray
Κωδικός: 15992922
€2.938,10
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςAMD AM4 Ryzen 4 Tray 3200G 3.6GHZ MAX Boost 4.00GHz 4.0GHz 4x Core 4MB 65W
Κωδικός: 14361822
€64,00
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςAMD AM4 Ryzen 5 Tray 3400G 3.7GHz MAX 4.2GHz 4x Core 4MB 65W
Κωδικός: 25269322
€108,90
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςAMD SP6 Ryzen Threadripper 7960X BOX WOF 5.3GHz Boost 24xCore 152MB 350W
Κωδικός: 15992822
€1.866,25
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςAMD Ryzen 9 5900XT 4.8GHz AM4 72MB Cache Tray
Κωδικός: 14367822
€440,35
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςAMD AM5 Ryzen 5 7600X Box 4.7GHz 6xCore 38MB 105W
Κωδικός: 14363822
