Logitech G502 Gaming Mouse (Hero) USB black
Product code: 11095322 // MPN: 910-005471 // EAN: 5099206080270
€51,20 (inc. VAT)
Available from 4 to 10 days (100 pcs available)
Similar products
| Device Type | Mouse |
| Width | 7.5 cm |
| Depth | 13.2 cm |
| Height | 4 cm |
| Weight | 121 g |
| Connectivity Technology | Wired |
| Interface | USB |
| Movement Detection Technology | Optical |
| Buttons Qty | 11 |
| Movement Resolution | 16000 dpi |
| Performance | 1 ms response time, 40 G maximum acceleration, up to 400 inches per second, report rate: 1000 Hz, realtime sensitivity switching 200 - 16000 dpi |
| Features | Programmable buttons, scrolling wheel, adjustable weight, built-in flash memory, turbo scroll, ARM 32-bit processor, RGB 16.8 millions multi-colour illumination, DPI switch, HERO sensor, mechanical switches, Spring Button Tensioning System (SBTS), LIGHTSYNC technology |
| Interfaces | 1 x USB - 4 pin USB Type A |
| Included Accessories | Weight modules with case |
| Shipping Width | 11.6 cm |
| Shipping Depth | 17.3 cm |
| Shipping Height | 5.3 cm |
| Shipping Weight | 241 g |
| Service & Support | Limited warranty - 2 years |
| All in one: | |
| Gaming: |
ADD YOUR REVIEW
Ask a question about the product
Contour Multimedia Controller Mouse Xpress rechts.-linkshänd retail
Code: 23188322
€99,70
Available from 4 to 10 daysDell MS3320W , Mouse , optical , 3 buttons , wireless , 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 , black
Code: 9607929
€22,05
Available from 1 to 3 daysDeltaco Controller 2 C Taste RGB Wireless schwarz Switch
Code: 23803722
