Cherry Mouse MW 2310 black
Κωδικός: 11095022 // Κωδικός προμηθευτή: JW-T0320 // EAN: 4025112089978
€35,85 (συμπ. ΦΠΑ)
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρες (87 τεμάχια διαθέσιμα)
Δείτε επίσης
Genius Mouse Wireless Silent USB-C Receiver NX-8006S Black
Κωδικός: 18898120
€11,30
Διαθέσιμο από 1-3 εργάσιμες ημέρες| Device Type | Mouse |
| Wireless Receiver | Nano USB wireless receiver |
| Orientation | Right and left-handed |
| Weight | 122 g |
| Colour | Black |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Interface | RF, 2.4 GHz |
| Max Operating Distance | Up to 10 m |
| Movement Detection Technology | Optical |
| Buttons Qty | 6 |
| Movement Resolution | 2400 dpi |
| Performance | Realtime sensitivity switching 1000/1600/2400 dpi |
| Features | Scrolling wheel |
| Interfaces | 1 x USB - 4 pin USB Type A |
| Compliant Standards | FCC, cTUVus |
| Type | AA type |
| Shipping Weight | 158 g |
| Service & Support | Limited warranty - 2 years ¦ Extended warranty - 1 year |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 40 °C |
| All in one: | |
| Brand: | Cherry |
| Gaming: |
ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ
Στείλτε μια ερώτηση για το προϊόν
BakkerElkhuizen Evoluent4 Maus Rechtshänder/6 Tasten/Bluetooth/schwarz
Κωδικός: 20756622
€149,15
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςEquip Optische Maus kabellos USB-Komfort USB-C/A R+L black
Κωδικός: 11119722
€19,30
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςTrust FYDA wiederaufladbare kabellose Komfort Maus ECO
Κωδικός: 22836322
€24,70
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςLogitech G PRO X SUPERLIGHT 2C - Maus - 5 Tasten - kabellos. kabelgebunden - 2.4 GHz. USB - pink
Κωδικός: 23187422
€284,40
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςINCA Wrls Maus 1200DPI/3Tasten/2.4GHzUSB-A WEENY Emoji ws
Κωδικός: 24306223
€8,35
4-10 εργάσιμες ημέρεςMediaRange Optical 5-button mouse, wireless, black/grey
Κωδικός: 23599123
