STICK 128GB USB 3.2 Transcend JetFlash 930C - USB Type-A / USB Type-C - Gold
Product code: 10904122 // MPN: TS128GJF930C // EAN: 0760557850328
€219,70 (inc. VAT)
Available from 4 to 10 days (23 pcs available)
Similar products
STICK 32GB USB 3.0 Intenso 3533480 Speed Line Black
Code: 10907622
€14,05
Available from 4 to 10 days| Product Type | USB flash drive |
| Storage Capacity | 128 GB |
| Enclosure Colour | Gold |
| Memory | Memory |
| Read Rate | Up to 420 MB/s |
| Write Rate | Up to 400 MB/s |
| Interface Type | USB 3.2 Gen 1 / USB-C |
| Software / System Requirements | Software / System Requirements |
| OS Required | Apple MacOS 9.0 or later, Linux Kernel 2.4.2 or later, Microsoft Windows 7 / 8 / 10 |
| Manufacturer Warranty | Manufacturer Warranty |
| Service & Support | Limited warranty - 5 years |
| Dimensions & Weight | Dimensions & Weight |
| Width | 71.3 mm |
| Depth | 20 mm |
| Height | 7.8 mm |
| Weight | 11 g |
| All in one: | |
| Brand: | Transcend |
| Disk Size: | 128GB |
| Gaming: |
ADD YOUR REVIEW
Ask a question about the product
SEAGATE Surveillance AI Skyhawk 10TB HDD SATA 6Gb/s 256MB cache 8.9cm 3.5Zoll BLK
Code: 20443422
€527,70
Available from 4 to 10 daysSTICK 128GB USB 3.1 SanDisk Ultra Dual Drive Luxe Type-C silver
Code: 10932022
€36,75
Available from 4 to 10 daysCARD ADATA SPEED PLUS microSDXC 512 GB (UHS-I U3. Class 10. V30. A2)
Code: 22829822
€147,10
Available from 4 to 10 daysSTICK Philips USB 2.0 16GB Snow Edition Ocean Blue
Code: 25295822
