STICK 8GB USB 2.0 PNY Attaché 4 Black
Product code: 10900722 // MPN: FD8GBATT4-EF // EAN: 3536401519423
€8,35 (inc. VAT)
Available from 4 to 10 days (300 pcs available)
Similar products
CARD microSD Card 32GB Transcend SDHC USD300S-A w/Adapter
Code: 20427822
€41,35
Available from 4 to 10 days| Product Type | USB flash drive |
| Storage Capacity | 8 GB |
| Compatibility | Non-specific |
| Read Rate | Up to 25 MB/s |
| Write Rate | Up to 8 MB/s |
| Interface Type | USB 2.0 |
| Compliant Standards | RoHS |
| OS Required | Apple MacOS 8.6 or later, Linux Kernel 2.4 or later, Microsoft Windows 2000/ME/XP/Vista/7/8 |
| Service & Support | Limited warranty - 2 years |
| Width | 53.8 mm |
| Depth | 19.5 mm |
| Height | 9.5 mm |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 60 °C |
| Humidity Range Operating | 0 - 95% (non-condensing) |
| All in one: | |
| Brand: | PNY |
| Gaming: |
ADD YOUR REVIEW
Ask a question about the product
STICK USB-HUB 4-Port Transcend USB3.0 HUB2 ohne Netzteil
Code: 10582922
€21,90
Available from 4 to 10 days2.5 15.36TB WD ULTRASTAR SN650 (PCIe 4.0/NVMe)(Di)
Code: 20895522
€21.328,80
Available from 4 to 10 daysWD Purple Pro 24TB SATA 6Gb/s HDD 8.89cm 3.5Zoll internal
Code: 20447822
€1.036,30
Available from 4 to 10 daysSanDisk Ultra , Flash memory card , 64 GB , Class 10 , SDHC UHS-I
Code: 10890622
€28,40
Available from 4 to 10 days500GB Samsung Portable T7 USB 3.2 Gen2 Red retail
Code: 25306622
€292,97
Available from 4 to 10 daysCARD Micro Card 256GB Samsung Sonic inkl. Adapter retail
Code: 25317022
