SNOM M80 DECT Handset
Κωδικός: 14707222 // Κωδικός προμηθευτή: 4424 // EAN: 4260059582797
€264,90 (συμπ. ΦΠΑ)
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρες (59 τεμάχια διαθέσιμα)
Δείτε επίσης
MANHATTAN Funkmaus USB-A 4Tasten RGB LED schwarz transparent
Κωδικός: 23760823
€15,15
4-10 εργάσιμες ημέρες| Product Type | Cordless extension handset |
| Total Number of Wireless Handsets | 1 |
| [Phone Features] | |
| Cordless Phone Standard | DECT 6.0 |
| Call Services | Caller ID, Call Waiting, Call Forwarding, Call Transfer, Call Hold, Message Waiting Capability |
| Max Handset Operating Distance | 50 m |
| Max Handset Operating Distance (Outdoor) | 300 m |
| Dialer Location | Handset |
| Conference Call Capability | 3-way |
| Speakerphone | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Polyphonic Ringer | Yes |
| Indicators | Low battery indicator, voice message waiting indicator, missed calls |
| Lighted Keypad | Yes |
| [Phone Memory] | |
| Phone Directory Capacity | 250 names & numbers |
| Caller ID Memory | 50 names & numbers |
| [Display] | |
| Type | LCD display - colour |
| Display Location | Handset |
| Diagonal Size | 2" |
| Display Resolution | 230 x 320 pixels |
| Colour Depth | 18-bit (262000 Colours) |
| Backlit | Yes |
| Display Languages | Danish, Croatian, Slovenian, English, German, French, Italian, Norwegian, Portuguese, Polish, Swedish, Russian, Spanish, Dutch, Turkish, Serbian |
| [Miscellaneous] | |
| Connections | Headset jack / mini-phone 3.5mm |
| Hearing Aid Compatible | Yes |
| Included Accessories | Power adapter, phone charging stand |
| [Battery] | |
| Battery | 1 x battery |
| Capacity | 1100 mAh |
| Technology | Rechargeable - Lithium Ion |
| Included Qty | 1 |
| Talk Time | Up to 1020 min |
| Standby Time | Up to 200h |
| [Dimensions & Weight (Handset)] | |
| Width | 4.8 cm |
| Depth | 2.2 cm |
| Height | 12.2 cm |
| Weight | 138 g |
| All in one: | |
| Brand: | Snom |
| Gaming: |
ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ
Στείλτε μια ερώτηση για το προϊόν
BakkerElkhuizen Evoluent D Maus vertikal/6 Tasten/medium/kabellos
Κωδικός: 16320722
€167,70
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςCONCEPTRONIC Reisemaus WLS USB-A/1600DPI/6Tasten R schwarz
Κωδικός: 23592223
€11,90
4-10 εργάσιμες ημέρεςMachenike M7 Pro Wireless Gaming Mouse, PAW3311 sensor, 600mAh battery, Ultra-light, Blue
Κωδικός: 20648320
€18,80
Διαθέσιμο από 1-3 εργάσιμες ημέρεςMediaRange Maus USB 2.0 Vertical Linkshänder, schwarz
Κωδικός: 19596723
€11,10
4-10 εργάσιμες ημέρεςBasilisk V3 Pro 35K - Phantom White Ed.
Κωδικός: 16382022
€236,15
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςHp Mouse Z3700 Wireless, 2 Buttons, 1200 Dpi, 16-months Battery Life, Great For Either Hand, The Sleek Design Complements Your Favorite Devices, And Fits Comfortably Anywhere, Ceramic White
Κωδικός: 9604529
€25,25
Διαθέσιμο από 1-3 εργάσιμες ημέρεςLogitech Master Series MX Master 3S for Mac grau
Κωδικός: 20449822
