AGFEO DECT 44 IP
Κωδικός: 14689722 // Κωδικός προμηθευτή: 6101774 // EAN: 4021972017748
€199,05 (συμπ. ΦΠΑ)
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρες (18 τεμάχια διαθέσιμα)
Δείτε επίσης
Functions
| Basic | Percent, sign change, addition, subtraction, multiplication, division |
| Scientific | Square root |
Display
| Type | LCD - 1 line - 8 digits |
| Display Screen Size | 147 x 31 mm |
Dimensions & Weight
| Width | 210 mm |
| Depth | 294 mm |
| Height | 11 mm |
| All in one: | |
| Brand: | AGFEO |
| Gaming: |
ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ
Στείλτε μια ερώτηση για το προϊόν
Mitel OpenScape Business X8 Stromversorgung LUNA2.
Κωδικός: 22207422
€585,30
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςGrandstream SIP GRP-2650 Professional Business
Κωδικός: 19995422
€169,15
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςLogitech Rally Ultra-HD ConferenceCam - BLACK - 96W 48V - WW
Κωδικός: 21693522
€97,05
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςDelock Kondensator Mikrofon Omnidirektional für Smartphone / Tablet mit Schwanenhals 3,5 mm 4 Pin Klinkenstecker + 3,5 mm Klinkenbuchse
Κωδικός: 24017422
€26,70
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςGigaset E390A Schnurlostelefon mit Anrufbeantworter weiß
Κωδικός: 22202822
