Equip LWL Patchkabel LC->SC 3.00m Multimode Duplex OM4 vi Polybeutel
Κωδικός: 14218622 // Κωδικός προμηθευτή: 255533 // EAN: 4015867178904
€15,70 (συμπ. ΦΠΑ)
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρες (100 τεμάχια διαθέσιμα)
Δείτε επίσης
INTELLINET Netzwerkkabel Cat5e SF/UTP 0,25m CCA Cat5e kompatibel grau RJ-45 Stecker / RJ-45 Stecker
Κωδικός: 24989822
€6,60
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρες| Network Cable Type | Patch cable - OM4 |
| Technology | Duplex fibre optic |
| Type of Fibre Optics | Multimode |
| Jacket Material | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| Fibre Qty | 2 |
| Core / Cladding Diameter | 50 / 125 micron |
| Features | Halogen-free, ceramic ferrule |
| Length | 3 m |
| Colour | Pink |
| Connectivity | Connectivity |
| Connector | 2 x SC multi-mode - male |
| Connector (Second End) | 2 x LC multi-mode - male |
| Environmental Parameters | Environmental Parameters |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| All in one: | |
| Brand: | Equip |
| Gaming: | |
| Τύπος Fiber: | Multimode |
ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ
Στείλτε μια ερώτηση για το προϊόν
METZ CONNECT Patchkabel Cat.6A AWG 26 grau 10m
Κωδικός: 25023222
€32,80
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςPatchkabel RJ45 S/FTP Cat6 Kupfer LSZH 1,0m rot
Κωδικός: 24985322
€7,05
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςEFB Dupl. Patchkabel SC/APC-SC/APC9/125 OS2 LSZH 3mm 0.5m Y
Κωδικός: 24304922
€18,60
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςROLINE Patchkabel Cat.6A UTP, Component Level, LSOH, orange, 15 m
Κωδικός: 24687222
€34,50
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςEquip Patchkabel Cat6A U/UTP 2xRJ45 0.50m beige LSZH Polybeutel
Κωδικός: 15363922
€3,60
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςSynergy21 Patchkabel RJ45, CAT5e 100Mhz, 0,25m grau, FTP(F/UTP)
Κωδικός: 24821922
€2,15
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςEquip Patchkabel Cat8.1 S/FTP 2xRJ45 5.00m grau LSZH Polybeutel
Κωδικός: 14258522
€16,40
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςROLINE Patchkabel Kat.6 Class E UTP weiss 2m
Κωδικός: 24742222
€10,80
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςVALUE Patchkabel Kat.6 Class E S/FTP PiMF grn 1,5m
Κωδικός: 24659722
€4,30
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςZudsec Power Supply+UPS 12v10A ZDCP-1210-9U
Κωδικός: 25115720
€62,65
Διαθέσιμο από 1-3 εργάσιμες ημέρεςROLINE GREEN U/FTP Patchkabel Cat.6A (Class EA), LSOH, slim, schwarz, 3 m
Κωδικός: 24729022
€8,20
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςDelock Kabelverbinder RJ45 Buchse zu RJ45 Buchse Cat.6A mit Gehäuse und Verschlusskappe wasserfest
Κωδικός: 24497922
