Equip LWL Patchkabel LC->SC 3.00m Multimode Duplex OM4 vi Polybeutel
Product code: 14218622 // MPN: 255533 // EAN: 4015867178904
€15,70 (inc. VAT)
Available from 4 to 10 days (100 pcs available)
Similar products
| Network Cable Type | Patch cable - OM4 |
| Technology | Duplex fibre optic |
| Type of Fibre Optics | Multimode |
| Jacket Material | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| Fibre Qty | 2 |
| Core / Cladding Diameter | 50 / 125 micron |
| Features | Halogen-free, ceramic ferrule |
| Length | 3 m |
| Colour | Pink |
| Connectivity | Connectivity |
| Connector | 2 x SC multi-mode - male |
| Connector (Second End) | 2 x LC multi-mode - male |
| Environmental Parameters | Environmental Parameters |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| All in one: | |
| Brand: | Equip |
| Gaming: | |
| Fiber Mode: | Multimode |
ADD YOUR REVIEW
Ask a question about the product
EFB Duplex Patchkabel LC-SC 50/125 OM3 LSZH 2mm 2.0m aqua
Code: 24109222
€12,95
Available from 4 to 10 daysEquip Patchkabel Cat6A F/FTP 2xRJ45 1.00m rot Slim LSZH Polybeutel
Code: 17192822
€5,85
Available from 4 to 10 daysSynergy21 Patchkabel RJ45, CAT6A 500Mhz, 25m, orange, S-STP(S/FTP), TPE/LSZH(Ultraflex), AWG26, mit CAT7 Rohkabel,
Code: 24825022
€41,35
Available from 4 to 10 daysSynergy21 Patchkabel RJ45, CAT8.1 2000Mhz, 2m, weiss, S-STP(S/FTP), TPE/LSZH(SuperFlex), AWG26,
Code: 24829922
€8,05
Available from 4 to 10 daysDelock RJ45 Flachband Patchkabel Stecker zu Stecker Cat.6A U/FTP 3 m schwarz
Code: 24549122
€10,70
Available from 4 to 10 daysDelock GigE Kamera Kabel RJ45 Stecker zu RJ45 Stecker mit Schrauben Cat.6 S/FTP 5 m
Code: 24519322
€37,10
Available from 4 to 10 daysDelock RJ45 Flachband Netzwerkkabel mit Geflechtmantel Cat.6A U/FTP 2 m blau
Code: 24523022
€14,80
Available from 4 to 10 daysKERPEN Patchkabel Cat.6 (Class E) S/F, MegaLine F6-90, HiRose TM21, LSOH, blau, 2 m
Code: 25010922
