Equip LWL Patchkabel ST->SC 5.00m Singlemode Duplex OS2 ge Polybeutel
Product code: 14216222 // MPN: 252335 // EAN: 4015867176887
€13,90 (inc. VAT)
Available from 4 to 10 days (34 pcs available)
Similar products
DIGITUS CAT 6 S/FTP Patchkabel. 10 Stück. 5m. weiß
Code: 17896022
€64,50
Available from 4 to 10 days| Network Cable Type | Network cable - OS2 |
| Technology | Fibre optic |
| Jacket Material | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| Fibre Qty | 2 |
| Core / Cladding Diameter | 9 / 125 micron |
| Features | Halogen-free |
| Length | 5 m |
| Colour | Yellow |
| Image Colour Disclaimer | The displayed product image may be a different colour |
| Connectivity | Connectivity |
| Connector | 2 x SC single-mode - male |
| Connector (Second End) | 2 x ST single-mode - male |
| Miscellaneous | Miscellaneous |
| Compliant Standards | REACH |
| Environmental Parameters | Environmental Parameters |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| All in one: | |
| Brand: | Equip |
| Gaming: | |
| Fiber Mode: | Singlemode |
ADD YOUR REVIEW
Ask a question about the product
Equip LWL Patchkabel LC->LC 3.00m Multimode Duplex OM4 vio Polybeutel
Code: 14219822
€16,00
Available from 4 to 10 daysDelock PCI Express x4 Netzwerkkarte Gigabit LAN 4 x RJ45 RTL8111
Code: 24560822
€160,20
Available from 4 to 10 daysEquip LWL Patchkabel LC->LC 3.00m Multimode Duplex OM3 türk Polybeutel
Code: 20054722
€12,85
Available from 4 to 10 daysGoodConnections Patchkabel mit Rastnasenschutz, Cat. 6A, S/FTP, PiMF, halogenfrei, 500MHz, rot, 1m,
Code: 24607222
€4,35
Available from 4 to 10 daysSynergy21 Patchkabel RJ45, CAT6A 500Mhz, 1,5m, grün, U/FTP, slimline rund d=3,8mm, TPE/LSZH(Superflex), AWG32, mit CAT7 Rohkabel,
Code: 24858222
€5,95
Available from 4 to 10 daysDelock RJ45 Netzwerkkabel Cat.6 UTP Ultra Slim 2 m weiß mit kurzen Steckern
Code: 24532222
€10,15
Available from 4 to 10 daysGoodConnections Patchkabel mit Rastnasenschutz, Cat. 6, S/FTP, PiMF, PVC, 250MHz, blau, 25m,
Code: 24612322
€29,25
Available from 4 to 10 daysSynergy21 Patchkabel RJ45, CAT6A 500Mhz, 10m, lila, S-STP(S/FTP), TPE/LSZH(Ultraflex), AWG26, mit CAT7 Rohkabel,
Code: 24801622
€20,85
Available from 4 to 10 daysVALUE Patchkabel Kat.6A Class EA S/FTP PiMF LSOH blau 10m
Code: 24643322
€14,80
Available from 4 to 10 daysSynergy21 Patchkabel RJ45, CAT6A 500Mhz, 15m, rot, S-STP(S/FTP), TPE/LSZH(Superflex), AWG26,
Code: 24858022
€24,25
Available from 4 to 10 daysEquip Patchkabel Cat6 S/FTP 2xRJ45 7.50m green LSZH Polybeutel
Code: 14258322
