Jabra EHS-Adapterkabel
Product code: 11377322 // MPN: 14201-17 // EAN: 5706991007602
€64,05 (inc. VAT)
Available from 4 to 10 days (100 pcs available)
Similar products
Yealink Headset Charging Stand for BH70/WH64 with USB Connection BHC70
Code: 20511420
€27,60
Available from 1 to 3 daysSpecifications
| Product Type | Notebook stand |
| Product Material | Aluminium |
| Width | 25.3 cm |
| Depth | 19 cm |
| Height | 15.4 cm |
| Weight | 1.63 kg |
| Colour | Black |
| Finish | Anodised |
| Miscellaneous | Miscellaneous |
| Features | 360 degree swivel capability, cable cutouts, rubber feet, tilted design |
| Manufacturer Warranty | Manufacturer Warranty |
| Service & Support | Limited warranty: replace or repair - 1 year |
| All in one: | |
| Brand: | JABRA |
| Gaming: | |
| AV Type: | EHS |
ADD YOUR REVIEW
Ask a question about the product
SHOKZ FC610 - Druckentlastungskissen für Headset Größe L
Code: 22174922
€15,50
Available from 4 to 10 daysEPOS IMPACT SC 230 USB MS II Wired OE Headset black
Code: 11366622
€43,60
Available from 4 to 10 daysArmaggeddon HORNET 3 Dual Driver TWS Gaming Earphones
Code: 17550620
