Jabra EHS-Adapterkabel
Κωδικός: 11377322 // Κωδικός προμηθευτή: 14201-17 // EAN: 5706991007602
€64,05 (συμπ. ΦΠΑ)
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρες (100 τεμάχια διαθέσιμα)
Δείτε επίσης
Specifications
| Product Type | Notebook stand |
| Product Material | Aluminium |
| Width | 25.3 cm |
| Depth | 19 cm |
| Height | 15.4 cm |
| Weight | 1.63 kg |
| Colour | Black |
| Finish | Anodised |
| Miscellaneous | Miscellaneous |
| Features | 360 degree swivel capability, cable cutouts, rubber feet, tilted design |
| Manufacturer Warranty | Manufacturer Warranty |
| Service & Support | Limited warranty: replace or repair - 1 year |
| All in one: | |
| Brand: | JABRA |
| Gaming: | |
| Τύπος Οπτικοακουστικού Καλωδίου: | EHS |
ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ
Στείλτε μια ερώτηση για το προϊόν
Epos Sennheiser MOMENTUM 4 Wireless Teal
Κωδικός: 22404122
€274,00
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςAudeeo Noise cancelling TWS with Smart Display AOPRISM
Κωδικός: 23853322
€87,75
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςJabra Evolve zub. Headsetbeutel 10er-Pack
Κωδικός: 20177022
€100,00
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςEPOS | SENNHEISER SH 330 Mono Corded Wired OE Headset silver
Κωδικός: 11367122
€43,60
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςPhilips TAK2000CT/00 On Ear Kopfhörer für Kinder - Blau / Grün
Κωδικός: 17866422
€28,30
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςHP Poly Ohrkissen Kunstleder 2er Pack für Blackwire C3200
Κωδικός: 18261422
€14,70
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςHP Poly EHS-Modul APS-11 für Savi & CS500 Serie (Unify. elmeg)
Κωδικός: 20829922
€53,75
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςHiFuture Headphones Open Ear FutureMate 2 PRO Black
Κωδικός: 25333320
€38,39
Διαθέσιμο από 1-3 εργάσιμες ημέρεςJabraEngage 55 SE Stereo Link400a UC mit Ladestation
Κωδικός: 11356422
