Logitech Tap Touchscreen-Controller mit Logitech Cat5e Kit
Product code: 11201322 // MPN: 939-001950 // EAN: 0097855163769
€1.037,20 (inc. VAT)
Available from 4 to 10 days (15 pcs available)
Similar products
| Product Type | Controller |
| Functions | Video conferencing room control |
| Integrated Components | Speaker |
| Bundled with | Logitech Cat5e Kit |
| Connectivity Technology | Wired |
| OS Required | Google Chrome OS, Windows 10 |
| Display | 10.1" |
| Display Resolution | 1280 x 800 pixels |
| Interfaces | Headphone output ¦ HDMI input ¦ USB-C 3.1 ¦ USB 3.1 |
| Features | Anti-theft protection security slot (Kensington security lock compatible) |
| Control Unit | Control Unit |
| Input Type | Touch screen |
| Camera | Camera |
| Features | Motion sensor |
| Miscellaneous | Miscellaneous |
| Included Accessories | Power adapter, cleaning cloth, 4 screws, USB Type A to USB-C cable |
| Nominal Voltage | AC 100 - 240 V |
| Compliant Standards | VESA FDMI |
| Dimensions & Weight | Dimensions & Weight |
| Width | 24.4 cm |
| Depth | 17.9 cm |
| Height | 5.8 cm |
| Weight | 1.25 kg |
| All in one: | |
| Brand: | Logitech |
| Gaming: |
ADD YOUR REVIEW
Ask a question about the product
16GB Patriot PC3600 (2x8) Viper Steel CL18 Kit PE743
Code: 20075422
€184,50
Available from 4 to 10 days32 GB DIMM DDR4-4000(4x 8 GB)Quad-Kit(schwarz. F4-4000C18Q-32GTZRB. Trident Z RGB. INTEL XMP)
Code: 20076222
€408,60
Available from 4 to 10 days16GB PC 3200 CL22 Transcend JetRam. JM3200HLE-16G
Code: 12214522
€273,10
Available from 4 to 10 daysSO KINGSTON FURY Impact 16GB 6400MT/s DDR5 CL38 SODIMM XMP
Code: 12716622
€304,75
Available from 4 to 10 days64 GB Corsair DIMM 5200 (2x 32 GB) Dual-Kit (black. CMH64GX5M2B5200C40. Vengeance RGB. INTEL XMP)
Code: 12253422
€1.157,65
Available from 4 to 10 daysSO KINGSTON 32GB 5600MT/s DDR5 ECC CL46 SODIMM 2Rx8 Hynix A
Code: 12295022
