LOGITECH M196 Bluetooth Mouse - Graphite
Product code: 11110122 // MPN: 910-007459 // EAN: 5099206128330
€12,40 (inc. VAT)
Available from 4 to 10 days (100 pcs available)
Similar products
HPE Networking Instant On 10G LR SFP+ LC 10km SMF Transceiver (S0G21A)
Code: 18377524
€109,00
Available from 1 to 3 days| Device Type | Mouse |
| Orientation | Right and left-handed |
| Width | 6 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 3.8 cm |
| Weight | 76 g |
| Product Material | Plastic |
| Colour | Graphite |
| [Input Device] | |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Interface | Bluetooth |
| Max Operating Distance | Up to 10 m |
| Movement Detection Technology | Optical |
| Buttons Qty | 3 |
| Movement Resolution | 1000 dpi |
| Features | 2D scroll-wheel, on/off power switch, Bluetooth Low Energy Compatible |
| [Miscellaneous] | |
| Included Accessories | 1 AA battery |
| [Sustainability Information] | |
| Product Recycled Content | 67 % - made of recycled post-consumer plastic |
| [Battery] | |
| Type | AA type |
| Run Time (Up To) | 12 months |
| [Software / System Requirements] | |
| OS Required | Microsoft Windows, Apple MacOS |
| [Dimensions & Weight (Shipping)] | |
| Shipping Width | 7.2 cm |
| Shipping Depth | 10.8 cm |
| Shipping Height | 4.4 cm |
| Shipping Weight | 106 g |
| All in one: | |
| Brand: | Logitech |
| Gaming: |
ADD YOUR REVIEW
Ask a question about the product
DIGITUS Professional - 10GBase direct attach cable - SFP+ to SFP+ - 10 m - twinaxial
Code: 11668822
€87,90
Available from 4 to 10 daysALLNET Switch Modul ALL4758-INDU SFP+(Mini-GBIC). 10Gbit Singlemode. LR/LC. Industrial -40 -+85Grad. DDM. bis 20Km
Code: 12695022
€104,25
Available from 4 to 10 daysDIGITUS Professional - 10GBase direct attach cable - SFP+ to SFP+ - 0.5 m - twinaxial
Code: 18239022
€39,90
Available from 4 to 10 daysZ GBIC TP-LINK SM311LS - Gigabit Single-Mode SFP Module
Code: 11684822
€24,65
Available from 4 to 10 daysHPE Aruba IOn 1G SFP RJ45 T 100m Cat5e XCVR(R9D17A)
Code: 18377324
€69,10
Available from 1 to 3 daysCisco SFP Small Business MGBT1 Gigabit Transceiver T Mini-GBIC
Code: 17478722
€152,75
Available from 4 to 10 daysDIGITUS , 100GBase-CR4 direct attach cable , QSFP28 (M) to QSFP28 (M) , 1 m
Code: 11670122
€90,25
Available from 4 to 10 daysTP-LINK SM5110-SR 10GBase-SR SFP+ LC Transceiver Modul Multi-mode SFP+ LC DDM fuer Switche mit 10G SFP+ Ports
Code: 11657722
