Logitech M100 white USB
Product code: 11101622 // MPN: 910-006764 // EAN: 5099206106062
€25,40 (inc. VAT)
Available from 4 to 10 days (87 pcs available)
Similar products
INCA Maus IWM-243RG 1600 DPI.CANDY DESIGN Grau. 2.4GHz
Code: 20595022
€9,30
Available from 4 to 10 days| Device Type | Mouse |
| Orientation | Right and left-handed |
| Width | 6.2 cm |
| Depth | 11.3 cm |
| Height | 3.8 cm |
| Weight | 90 g |
| Image Colour Disclaimer | The displayed product image may be a different colour |
| Input Device | Input Device |
| Connectivity Technology | Wired |
| Interface | USB |
| Movement Detection Technology | Optical |
| Buttons Qty | 3 |
| Movement Resolution | 1000 dpi |
| Cable Length | 1.8 m |
| Features | Scrolling wheel, High Definition Optical Technology |
| Expansion / Connectivity | Expansion / Connectivity |
| Interfaces | 1 x USB - 4 pin USB Type A |
| Miscellaneous | Miscellaneous |
| Compliant Standards | Plug and Play |
| Software / System Requirements | Software / System Requirements |
| OS Required | Linux Kernel 2.6 or later, Apple MacOS X 10.5 or later, Google Chrome OS, Windows 10 / 11 or later |
| Manufacturer Warranty | Manufacturer Warranty |
| Service & Support | Limited warranty - 3 years |
| All in one: | |
| Brand: | Logitech |
| Gaming: |
ADD YOUR REVIEW
Ask a question about the product
Dell MS116 - Maus - optisch - 2 Tasten - kabelgebunden
Code: 20449622
€17,40
Available from 4 to 10 daysHp Mouse Pavilion Gaming 300 USB, 5000 Dpi Optical Sencor, 8 Buttons, Total With 2 Thumb Buttons On Each Side, Making It Ideal Whether You’RE Left Or Right Handed, Black/green
Code: 9607229
€26,90
Available from 1 to 3 daysLogitech Signature M650 L for Business Mouse right-handed 5 buttons wireless Bluetooth 2.4 GHz Bolt USB receiver
Code: 11134422
€62,95
Available from 4 to 10 daysSpeedlink Gaming Maus VELOX. kabellos. RGB. schwarz retail
Code: 23101722
€25,90
Available from 4 to 10 daysArmaggeddon Gaming Mouse Wired+2.4G Recharge FOXBAT-III CYBERPANK White
Code: 18906620
€18,80
Available from 1 to 3 daysPhilips Mouse, 5000 Series Wireless, SPK7507B, 2.4ghz Wireless, Ergonomic Design, 6 Buttons, Work Smoothly Between 3 Devices, Black
Code: 9610629
€13,50
Available from 1 to 3 daysHP 100 , Mouse , right and left-handed , optical , 3 buttons , wired , USB
Code: 20453122
