Logitech M110 Silent USB Mid Gray
Product code: 11101022 // MPN: 910-006760 // EAN: 5099206106055
€15,40 (inc. VAT)
Available from 4 to 10 days (100 pcs available)
Similar products
Alcatroz Airmouse Pro 5C Wireless Silent Mouse USB-A & USB-C dongle White
Code: 18889820
€6,90
Available from 1 to 3 days| Device Type | Mouse |
| Orientation | Right and left-handed |
| Width | 6.17 cm |
| Depth | 11.296 cm |
| Height | 3.84 cm |
| Weight | 85 g |
| Colour | Mid grey |
| Input Device | Input Device |
| Connectivity Technology | Wired |
| Interface | USB-A |
| Movement Detection Technology | Optical |
| Buttons Qty | 3 |
| Movement Resolution | 1000 dpi |
| Cable Length | 180 cm |
| Features | Scrolling wheel |
| Expansion / Connectivity | Expansion / Connectivity |
| Interfaces | 1 x USB - 4 pin USB Type A |
| Software / System Requirements | Software / System Requirements |
| OS Required | Windows 10 / 11 or later, Apple MacOS 10.5 or later, Linux Kernel 2.6+ |
| Manufacturer Warranty | Manufacturer Warranty |
| Service & Support | Limited warranty - 3 years |
| All in one: | |
| Brand: | Logitech |
| Gaming: |
ADD YOUR REVIEW
Ask a question about the product
Wireless optical mouse, 2.4 GHz, 3 dBm, 1x AA, 115 x 65 x 30 mm
Code: 23601323
€9,15
8-12 business daysWireless Optical Mouse, 1200 dpi, scroll, 2.4 GHz, 3 buttons, 60g, 61x106x33mm
Code: 24092923
€27,15
8-12 business daysContour WR für SliderMouse Pro Extended vegan leather retail
Code: 19599223
