Logitech M650 Graphite
Product code: 11099522 // MPN: 910-006253 // EAN: 5099206097223
€41,85 (inc. VAT)
Available from 4 to 10 days (200 pcs available)
Similar products
Esperanza Mouse Wired, Braided Cable, 800 / 1200 / 1600 / 2400DPI, 6 Buttons, USB 2.0, Right Handed, Black / Blue With Design, Blue Led Backlight
Code: 9609729
€4,25
Available from 1 to 3 days| Device Type | Mouse |
| Wireless Receiver | Logitech Logi Bolt USB receiver |
| Width | 6.18 cm |
| Depth | 10.719 cm |
| Height | 3.78 cm |
| Weight | 101.2 g |
| Colour | Graphite |
| Input Device | Input Device |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Interface | Bluetooth, 2.4 GHz |
| Max Operating Distance | Up to 10 m |
| Movement Detection Technology | Optical |
| Buttons Qty | 5 |
| Movement Resolution | 4000 dpi |
| Performance | Realtime sensitivity switching 400 - 4000 dpi |
| Features | Rubber side grips, Logitech Advanced Optical Tracking, SilentTouch technology, SmartWheel |
| Expansion / Connectivity | Expansion / Connectivity |
| Interfaces | 1 x USB - 4 pin USB Type A |
| Miscellaneous | Miscellaneous |
| Included Accessories | 1 AA alkaline battery |
| Product Recycled Content | 64 % |
| Works With Chromebook | Yes |
| Battery | Battery |
| Type | AA type |
| Run Time (Up To) | 24 months |
| Software / System Requirements | Software / System Requirements |
| OS Required | Linux, Apple MacOS X 10.5 or later, Google Chrome OS, Android 5.0 or later, Apple iPadOS 13.4 or later, Windows 10 / 11 or later |
| Manufacturer Warranty | Manufacturer Warranty |
| Service & Support | Limited warranty - 1 year |
| All in one: | |
| Brand: | Logitech |
| Gaming: |
ADD YOUR REVIEW
Ask a question about the product
Hp Mouse 240 Wireless Bluetooth, 3 Buttons, 1600 Dpi, Battery Life Up To 15 Months, Pike Silver
Code: 9606929
€17,25
Available from 1 to 3 daysDell MS300 Maus Full-Size rechts- und linkshändig black
Code: 12921122
€24,40
Available from 4 to 10 daysGenius Mouse Wireless Ergonomic w/Thumb Rest Ergo 8300S
Code: 18897920
€20,05
Available from 1 to 3 daysHP Z3700 - Maus - optisch - 3 Tasten - kabellos - Bluetooth 5.0. 2.4 GHz - kabelloser Empfänger (USB)
Code: 22442922
€60,85
Available from 4 to 10 daysHP Maus 695 Maus 7 Tasten kabellos Qi-Charging Schwarz
Code: 17366922
